KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12433236
nr 1243 3236
Skulpturer
2 st. Höjd: 12-14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:47:16
900 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.800 kr